Recenze

Sdílej Alena Lexová

Alča – poradí, pomůže a dodá energii

15. 3. 2023

Patřím k těm dříve narozeným. K Alče jsem začala chodit na zdravotní cvičení, přidala jsem i individuální lekce. Naučila mě, jak si uvolnit zatuhlé svaly např. pomocí masážních míčků a zbavit se bolesti. Mám ráda pohyb a mohu si ho tak bez omezení užívat. Teď chodím pravidelně na lekce alpinningu. Alča má vždy dobrou náladu, umí povzbudit, na všechny lekce je perfektně připravená. Alčo děkuju, Hela

Helena
Verified

Když dají lékaři ruce pryč

28. 1. 2023

„Jo, to si musíte na bolest zvyknout“ nebo „reseni neni, jezte ibalgin na bolest“… takhle končili všechny mé návštěvy lékařů s neustupující bolestí v jizvě po dvou císařích. Byla jsem zoufalá a díky bolesti i dost neschopná. Až náhoda mi přihrála do cesty Alču, která koukla, zhodnotila a začala konat. Trvalo asi púl roku než bolest ustoupila, měkký míček je můj kámoš a když je potřeba, vím jak na bolest.

Díky Alčo – zázraky se dějí.

Barča
Verified

Člověk na svém místě 💜

26. 1. 2023

Áju znám několik let. Nejdříve jsem u ní jezdila spinning, později přidala kondičko a core. Teď po dětech i indiviuální hodiny. Ája je neuvěřitelně pozitivní člověk a je vidět,že svoji práci miluje a dělá ji ❤️. Na všechny lekce je perfektně připravená, má vždy dobrou náladu a troufám si říct,že postupně dokáže vyřešit každný problém.

Z hodin sní si člověk připadá jako nový neopotřebovaný a hlavně už nepotřebuje žádné prášky na bolest.

Jsem moc ráda, že jsem Tě poznala a že děláš svoji práci skvěle ❤️

Gabča
Verified

Profesional, ktery pracuje srdcem

24. 1. 2023

Vsem mohu Alcu doporucit. Umi vyresit a resit opravdu vse a navic je s ni sranda 🙂

1. Trapil me sedaci nerv-vyreseno tak, ze zjistila pricinu a naucila me cviky, ktere pomohly. Kdyz se nahodou jeste nekdy ozve, uz vim, jak cvicit sama, abych si ulevila. Mam i pomucky od Alci, ktere pouzivam pri cviceni.

2. Tehotenstvi 1. -Zde jsem se citila diky pravidelym navstevam skvele az prakticky do porodu. Ze zacatku protahovaci a posilovaci cviky, ke konci tejpovani obriho bricha a uvolnovani. Na to, ze jsem pribrala 35 kilo jsem se citila oproti jinym tehotnym kamaradkam opravdu fit. Nic me nebolelo, netahlo, bedra byla uvolnena a zade bolesti jsem nepocitovala.

3. Diastaza po porodu byla na 5 prstu. Po tom co mi Alca opet ukazala a vysvetlila jak cvicit jsem ji mela na 1 prst! Super vysledek!!!

4. Tehotenstvi 2 a velka diastaza. Tady jsem prisla k Alci uz pozde, nicmene mi ukazala jak si diastazu tejpovat a par cviku, ktere uz ted bohuzel nezvladam kvuli velikosti bricha. Nejradeji bych uz dal nepokracovala, protoze bych radeji mela telo dokonale bez bolesti. Nicmene vim, ze dalsi veci, kterou budu s Alcou v lete resit bude opet diastaza.. bude nas cekat velka prace a snad to uhrajem bez operativniho zakroku.

Ali, dekuji a preji Ti vse dobre!

K.

Kristyna
Verified

Život bez Bolesti

22. 1. 2023

Každého něco více či méně bolí. A pokud člověk nechce brát jen prášky a chce to řešit bez chemie. Tak cvičení s Alčou je to správné rozhodnutí buď může využít individuální přístup a nebo skupinové cvičení ale pokaždé udělá něco pro sebe a svoje tělo. Znám ji již 6 roků a mohu ze své zkušenosti říct že lepší instruktorku a cvičitelku jsem nepotkal. Ano cvičení bolí ale výsledek stojí zato. Martin

Martin
Verified

Individuální lekce

21. 1. 2023

Paní Lexová mi pomohla od bolestí s pojené s prací. Ukázala jak si pomoci od potíží a akutních bolesti. Díky paní Lexové můžu dělat práci svých snů.

Michaela
Verified

Hledá příčinu zdravotních potíží a řešení

21. 1. 2023

Ája je naprosto skvělá instruktorka cvičení i fyzioterapeutka.

Bolestí krční a bederní páteře jsem se snažila zbavit několik let – na rehabilitačním cvičení i pomocí masáží.

Teprve na Alenčiných lekcích zdravotního cvičení jsem pochopila, jak správně posilovat střed těla, pánevní dno, jak uvolnit ztuhlé svaly masážním míčkem nebo válcem.

Každý cvik předvede a srozumitelně vysvětlí, jak ho provádět. Kontroluje, jestli cvik provádíme správně, případně poradí a srovná😊 …. a to s obrovskou dávkou energie, humoru a profesionality.

Každá lekce je jiná, po každém cvičení odcházím uvolněná a nabitá energií.

Jitka
Verified

Sárinka

20. 1. 2023

Když jsem hledala terapeutku pro Sárinku, která by nám vyhovovala, byla jsem už téměř bezradná. Pak nám náhoda do cesty přivedla Alenku. Jako by nám osud seslal anděla. Je naprosto neskutečné, co dokáže vymyslet a jak pracuje se Sárinkou, která je částečně ochrnutá po operaci nádoru krční míchy. Její přístup, nadšení a odvaha je přesně to, co potřebujeme. Díky ní jsem dostala snad tu největší naději na rozhýbání ochrnuté ruky. Navíc Sárinka ji má moc ráda a na každou lekci se těší, což je taky nej.:-) U Alenky se prostě dějí zázraky 🙂

Edita Ptáčková
Verified

Individuální zdravotní cvičení

19. 1. 2023

S Alenkou Lexovou cvičím 5.rokem.

Oceňuji její entuziasmus pro věc, vstřícnost, profesionalitu, lidský přístup.

Věnuje se svým klientům na 100%, dokáže ulevit od bolesti a i když je s námi klienty občas složité, je stále usměvavá, příjemná a dokáže člověka povzbudit.

Za mě TOP! Děkuji Alí ❤

Eva
Verified

SUPER cvičení s Alčou

19. 1. 2023

S Alčou cvičím několik let – ve skupinových lekcích (core, alpinning, kondiční cvičení – které bohužel již neprobíhá) a také individuálně. Individuální lekce mi zachránily záda, skupinovky mám ráda (kromě skvělého cvičení) i kvůli partě lidí, která se vzájemně podporuje a společně cvičí ve skvělé atmosféře. Minulý rok jsem se zúčastnila i uzavřeného kurzu, ve kterém jsme nejen cvičili, ale také se mnoho naučili o tom, jak funguje lidské tělo. Za mě: SUPER NA JEDNIČKU!

Blanka
Verified

Super cvičení

19. 1. 2023

Ája mě díky core cvičení pomohla se zády, díky ní neberu prášky a mám po problémech.Navic nás nabíjí pozitivní energii na cvičení.Super cvičitelka a člověk 🙂

Václav
Verified

Cvičení na jedničku.

19. 1. 2023

Jsem moc ráda, že můžu chodit cvičit s Ájou.

Když mám nějaký problém, pomůže mě na individuální hodině.

Myslím, že je to mnohem lepší, něž chodit po doktorech a brát léky.

Měla jsem štěstí, že jsem jí poznala a můžu využívat její služby. Vždy odborně a profesionálně vedené. S lidským přístupem. Díky Ájo❤️

Slávka Pečenková
Verified

Super cvíčo

11. 11. 2022

Již několik let chodím s Ajou cvičit.Kondiční cvičení,core a nyní alppi.Každá lekce mà svůj náboj .Ája vše v klidu vysvětlí,poradí a motivuje.Chodím s ní cvičit ráda.😉

Pavlína
Verified

Alena Lexová – Perfektní služby

28. 10. 2022

Alena dokáže skvěle motivovat a vést při celém tréninku. Tréninky jsou skvěle připravené a po dvou měsících jsou již vidět výsledky. Každý měsíc připraví nový plán a vše vysvětlí. Vřele doporučuju všem kteří se sebou chtějí něco dělat..

Martin
Verified

Stop bolesti!

16. 5. 2024

Rok a čtvrt na neschopence, chronická bolest zad. Elektroléčba, ultrazvuk, rehabilitace, masáže a akupunktura. Bohužel nic dlouhodobě nepomohlo. Dokonce mi bylo od lékaře řečeno, že se na vše mám vyprdnout, že tudy cesta nevede.

„Prosím vás! Hlavně neběhejte, to je největší blbost co můžete udělat!“

Paní Lexová mi postupně namasírovala všechny trigger pointy (bolestivé body ve svalu) a teď už jsem konečně pohyblivá.

Naučí vás jak si sama doma pomoci a jak správně cvičit.

Všem doporučuji!

Lada